ندای جوانی- نسل روشنگر و ولایت مدار انقلاب اسلامی ایران - ما انقلابی هستیم:: ندای جوانی صدای جوان روشنگر ایرانی

ندای جوانی

صدای جوان روشنگر ایرانی

 • چرا باید وب سایت داشته باشیم
تازه ها
 • همانطور که فکر میکردم منشا اتفاقات اخیر بازهم سهم خواهی احزاب از نظامه … بازم مردم بدبخت هیچ کاره اند و بازیچه دست احزاب شدند … خواندن روزنامه ها، خیلی چیزا رو مشخص میکنه … سیاسیون معمولا دعواها و خواسته هاشون رو توی روزنامه هاشون مطرح میکنند.  مفاله روزنامه جامعه فردا (از روزنامه های اصلاح… ادامه مطلب »

  منشا اتفاقات اخیر بازهم سهم خواهی احزاب از نظامه
  امین فراست
  تاریخ نشر : ۱۵-۱۰-۹۶
  دستبندی : روشنگری, سیاسی
 • مدتی است مستندهای اجتماعی با ورود به موضوعاتی که زمانی اسم بردن از آن هم خط قرمز محسوب می شد درحال تولید است. مستندهایی که به موضوعات روز جامعه می پردازد، اما همچنان پذیرش عمومی برای دریافت آنها وجود ندارد. هراندازه در فیلم ‌های داستانی عنصر خیال و تصور کمک کننده و جذاب باشد اما… ادامه مطلب »

  مستند پول و پورن
  علی طالاری
  تاریخ نشر : ۲۷-۰۷-۹۶
 • درحال حاضر طراحی یک هنر خلاقانه است، پس اگر یک طراح هستید، درحال حاضر یک روح خلاق دارید. طراحی گرافیک رشته ای است که ترکیب جذابی را از فناوری و خلاقیت را در آن خواهید یافت. بنابراین برخی از آن ها در فهمیدن فن آوری عمیقاً گیر کده اند. اگر می خواهید یکی از بهترین… ادامه مطلب »

  طراحی گرافیک
  علی طالاری
  تاریخ نشر : ۲۴-۰۷-۹۶
  دستبندی : آموزش, هنر
 • هوش مصنوعی در سال ۲۰۲۹ با موفقیت آزمون تورینگ را پشت سر گذاشته و به درجه ای برابر با هوش انسان خواهد رسید. تکینگی را هم برای سال ۲۰۴۵ پیش بینی کرده ام که طی آن، با ادغام هوشی که ساخته ایم، هوش موثر خود را تا یک میلیون برابر افزایش خواهیم داد.   ری… ادامه مطلب »

  تکینگی فناوری
  علی طالاری
  تاریخ نشر : ۲۱-۰۷-۹۶
 • بسیاری از کسب و کارها تنها بر مسائلی تمرکز می‌کنند که فوریت نیاز به آن را حس کنند و بعضی حتی فکر می‌کنند وب‌سایت قابلیتی تشریفاتی است که می‌توان از آن صرف‌نظر کرد؛ اما حقیقت این است که وب‌سایت نه‌تنها یک آیتم غیرضروری نیست، بلکه ابزاری کاربردی و تأثیرگذار است که هر کسب و کاری… ادامه مطلب »

  علی طالاری
  تاریخ نشر : ۱۷-۰۷-۹۶
  دستبندی : آموزش