دوره های در حال ثبت نام

عناوین دوره های آموزشی آموزشگاه پیشبرد

آنچه ما را از دیگران متمایز می کند

برگزاری دوره های آموزشی به صورت کارگاه

یکی از کاستی های برگزاری دوره های آموزشی به شکل سنتی این است که کلاس «مربی محور» بوده و اطلاعات به صورت یک طرفه از مربی به فراگیر منتقل می شود و معمولاً فراگیر نمی تواند مطالب را به درستی جذب و هضم کرده و به کار بندد. برگزاری کارگاه های آموزشی در مؤسسه آموزشی «پیشبرد» این امکان را به فراگیر می دهد که خود شخصاً آزموده ها را در کارگاه های مؤسسه تجربه کند. استفاده از انواع روشهای تدریس مدرن مانند حل مسئله، بحث های گروهی در فضای کلاس و همچنین فضای مجازی، استفاده از بازی، ایفای نقش و پرسش و پاسخ و همچنین نمایش دهها فیلم ها و تصاویر متعدد می تواند ضریب یادگیری را چندین برابر افزایش داده و یادگیری و فراگیری را جذاب و دوست داشتنی نماید.

ارائه دوره های آموزشی مبتنی بر بازار ایران

بازار ایران چون هر بازار دیگری خصوصیات و ویژگی های ویژه خود را دارد. متأسفانه بسیاری از دوره های آموزشی حال حاضر، اقتباس شده از کتب ترجمه شده غربی است که با بافت و فرهنگ بازار ایران مغایرت های زیادی دارد. ارائه مثالها و نمونه های غربی نه تنها باعث سردرگمی فراگیر بلکه موجب کاهش روحیه فراگیر می شوند. یکی از ویژگی های دوره های مؤسسه آموزشی «پیشبرد» تأکید فراوان بر انطباق این دوره ها با بازار داخلی و ارائه نمونه ها و مثالها حتی الامکان از میان شرکت های ایرانی می باشد.

ارائه جزوات و خودآموزهای ویژه

برای افزایش ضریب یادگیری و درگیر کردن فراگیر با مطالب ارائه شده جزوه های ویژه ای در مؤسسه «پیشبرد» طراحی گردیده است که فراگیر با خواندن، یادداشت برداری، تکمیل جاهای خالی و پاسخ به تمرین ها و نهایتاً تکمیل جزوه و تبدیل آن به منبعی قابل اطمینان برای استفاده های بعدی، می تواند کاملاً خود را با آموزشها عجین نماید و بارها و به دفعات از طریق مراجعه به این جزوات آموزه های خود را تمرین نماید.

فضای مناسب کلاس

مؤسسه آموزشی «پیشبرد» در نقطه ای از شهر واقع شده که دسترسی به آن بسیار آسان است. نزدیکی مؤسسه به ایستگاه BRT و پارکینگ سرپوشیده باعث صرفه جویی در وقت فراگیر و راحتی او می گردد. فضای کلاس عاری از هر سر و صدای اضافی بوده و از بهترین تجهیزات سمعی و بصری بهره گرفته تا فراگیر در آن احساس راحتی کند.

استفاده از اساتید مجرب

حوزه بازاریابی و فروش حوزه ای است که در آن تجربه عملی نقش بسیار زیادی دارد. استفاده از اساتید مجرب این امکان را به فراگیران می دهد که راحت تر بتوانند مسائل و مشکلاتشان را با استاد مربوطه در میان گذاشته و پاسخ مناسب را دریافت نمایند.

استفاده از روش PBL

با توجه به عدم انطباق آموزه های بازاریابی و فروش با بازار ایران، یکی از راههای پیشنهادی برای از بین بردن این خلاء استفاده از یادگیری بر اساس حل مشکل (Problem Based Learning=PBL) می باشد. ارائه PBL به عنوان یک شیوه آموزشی نوین برای اولین بار در دانشگاه مک مستر کانادا در سال ۱۹۶۶ با انگیزه افزایش توانایی دانشجویان در مطالعه مستقل، مهارتهای حل مسئله و آنالیز آن، رخ داد. در «یادگیری بر اساس حل مشکل»، مشکلات واقعی به عنوان وسیله ای جهت مطالعه خودمحور فراگیران بکار می رود. همچنین در روشPBL یادگیری از طریق مواجه با مشکل رخ می دهد. گرچه مشکلات ممکن است همواره راه حل نداشته باشند اما در این روش محیطی فراهم مـی شود کـه در آن فـراگیران مطالبی را کـه بایـد مطالعـه نمایند شناسایی کرده و از طریق مشکلات به یادگیری بپردازند. بنابراین روش PBL باعث افزایش میزان یادگیری، یادگیری مداوم و خودمحور، تمرکز بر درک مفاهیم، نوآوری و کسب مهارت های لازم می شود و با توجه به شرایط آموزش در رشته های بازاریابی و فروش و نیاز به ایجاد پویایی در این رشته ها، برای ایجاد نوآوری و توسعه بازار، از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

درباره ما چه می گویند...

فروش هنري است كه با مطالعه و يادگيري فنون آن، ميتوان نقاشی بهتری به نام مذاکره فروش را کشید و موفقيت را به دنبال داشت. با استفاده از دوره هاي آموزشي پيشبرد، ميتوان فروش را حرفه‌ای انجام داد.

مینا گل کیان
مدیر منابع انسانی / شرکت گلنور

سطح آموزش در موسسه پیشبرد در حد عالی و دارای جوی دوستانه و آرامش بخش بود۰ استاد متین فر با اشتیاق فراوان همانند پدری که در تربیت فرزند خود تلاش می کند در آموزش دادن آموخته ها ی خود وقت صرف می کند. بعد از گذراندن یک دوره، اینجانب به این نتیجه رسیدم که با گذشت حدود دو دهه در حوزه کسب و کار تازه اول راه هستم. آموخته های اینجانب نه فقط در راه کسب و کار تأثیر به سزایی داشت بلکه در زندگی شخصی ام با رویکردهای جدید مواجه شده ام. امیدوارم در آینده بتوانم با موفقیت در همه حوزه ها نمونه ای از شاگردان ممتاز آن موسسه باشم و همیشه و همه جا عنوان کنم که موفقیتم را مرهون زحمات موسسه پیشبرد هستم.

مهدی حقیری
مدیر کارگاه / صنایع استیل پارس

به باور من اهم تاثیرات دوره های آموزشی موسسه پیشبرد بر فضای کسب و کار می تواند شامل:

  • ترغیب افراد مستعد و متقاضی ورود به بازارهای کسب و کار
  • ایجاد فضای علمی و آکادمیک در حوزه های کسب و کار
  • خودشناسی و آسیب شناسی صاحبان مشاغل
  • تعریف و تثبیت جایگاه مشاوران مارکتینگ در حوزه های کسب و کار
  • استفاده از روش های خودترمیمی و روز آمد شدن متصدیان امر فروش
  • لزوم خروج فضای کسب و کار کشور از روش های سنتی و غیر کارآمد
  • نیاز کسب و کارهای امروز به آگاهی از روش های نوین بازاریابی جهت اتصال به شبکه بازار جهانی و امکان دیالوگ با آنها
  • ضرورت پیشرفت شیوه ها و مکانیزم های فروش در کنار پیشرفت روش های تولید محصول

مهدی اژدری
مدیرعامل / گروه معماری اسکیما

همان طور که می دانیم پیشبرد وقتی حاصل میشود که قدم به قدم باشد. من اعتقاد دارم با شرکت در دوره های تخصصی و متنوع آموزشگاه پیشبرد شخص تبدیل به یک فرد حرفه ای در حوزه بازاریابی و فروش میشود.

مهدی نادی
مدیر فروش / ایلیا صنعت نوین

موسسه آموزشی پیشبرد برای من حکم یک راهنمای بزرگ بود. تا قبل از شرکت در دوره ها، خیلی از موارد را بلد بودم ولی به آنها دقیق نگاه نمی کردم یا آنها را درست و اصولی انجام نمی دادم. مثل رانندگی که تا کتاب آیین نامه را نخوانیم متوجه خیلی از برخوردها و اشتباهات مان در حین رانندگی نمی شویم. موسسه پیشبرد برای من حکم یک راهنما را داشت و بسیار مفید بود و در یک جمله مثل یک چراغ بود که با نورش زوایای تاریک ذهنم را روشن کرد.

زهرا دولتی
مدیر فروش / شرکت مبتکر صنعت

موسسه آموزشی پیشبرد را در سه جمله خلاصه می کنم: ۱- کارامد و موثر در سطوح مدیریتی ۲- باز کردن فکر و دیدگاه مدیران نسبت به کسب و کار و بازار ۳- تغییر دیدگاه نسبت به بازار و مشتریان و محرک فکر برای ایده های خلاقانه

حامد ایلخانی

آموزشگاهی نوین و پرامید به آینده

غلامرضا اکرام نیا
مدیر پشتیبانی و خدمات پس از فروش گروه صنعتی انتخاب / گروه صنعتی انتخاب

شرکت هایی که با دید سنتی فروش را انجام میدهند محکوم به نابودی اند. شرکت در دوره های آموزشی موسسه پیشبرد می تواند ما را با روش های نوین بازاریابی و فروش آشنا کند.

ابوذر عدیلی

تنها کسانی که علم بازاریابی را درک کرده اند می دانند که بازی فوتبال فقط در «محوطه جریمه» نیست ... پس چنانچه می خواهید در رقابت بازار از پیش بنده باشید در «پیشبرد» باشید. 

سعید جلوانی
مدیر بازرگانی / شرکت رعد

باید بگویم با توجه به حضور شخص خودم و همکارانم در دوره مهندسی فروش، مهم ترین چیزی که یاد گرفتیم این بود که قرار نیست ما چیزی را بفروشیم، بلکه قرار است از ما خریداری کنند و به همین دلیل جایگاه مشتری در سازمان ما، جایگاه رفیع تری شده است. اینجانب شخصاً معتقدم نقش موسسه هایی مانند موسسه پیشبرد بسیار بسیار اثرگذار است. شنیدن یک جمله یا یک نکته در این کلاسها چه بسا بتواند ناامیدی یک شرکت را به امید تبدیل کند.

سهیل ساعدی

معرفی کارآفرینان برتر

معرفی کتاب